Dla partnerów

Słupsk Apartments proponuje kompleksową obsługę zarządzania wynajmem mieszkań w Słupsku. Jest to rozwiązanie dedykowane Właścicielom nieruchomości na wynajem, którzy nie mieszkają w okolicy, nie mają czasu aby osobiście kontrolować, co dzieje się z wynajmowanym mieszkaniem lub po prostu nie chcą robić tego osobiście.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości branży nieruchomości wszystkim naszym klientom możemy zaoferować kompleksowe usługi z zakresu zarządzania wynajmem mieszkań na terenie Słupska. Nasi wykwalifikowani pracownicy są w stanie przejąć za Ciebie wszystkie obowiązki związane z opieką nad apartamentem, dzięki czemu Ty zyskasz cenny czas, abyś mógł zająć się tym, co najbardziej lubisz. Mając na uwadze Twoje potrzeby i oczekiwania, dołożymy wszelkich starań, aby inwestycja w wynajem nieruchomości przyniosła Ci możliwie jak najwięcej korzyści. Słupsk Apartments to nie tylko gwarancja profesjonalnej opieki nad powierzonym apartamentem, ale także rzetelnej obsługi marketingowej, zapewniającej wysokie obłożenie przez okrągłe dwanaście miesięcy.

ZARZĄDZANIE WYNAJMEM MIESZKANIA

Oferowane przez Słupsk Apartments zarządzanie wynajmem mieszkania obejmuje między innymi:

  • opiekę nad powierzonym apartamentem dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu,
  • prezentację lokalu na wynajem potencjalnym wynajmującym,
  • kompleksowe usługi z zakresu sprzątania nieruchomości, w tym także pranie i wymianę pościeli, ręczników,
  • całodobową obsługę gości, w ramach której zajmujemy się zameldowaniem, wymeldowaniem, a także świadczeniem pomocy technicznej przez cały pobyt,
  • po zakończeniu okresu wynajmu rzetelne sprawdzenie stanu technicznego mieszkania,
  • działania marketingowe zapewniające maksymalne obłożenie apartamentu przez cały rok,
  • możliwość zaprezentowania mieszkania na naszej witrynie internetowej.

Zostań partnerem

RODO

4 + 14 =

Kontakt

+48 698 747 712

Leszczynowa 16, Słupsk