Naszą filozofią jest, aby nasz  Gość czuł się jak w domu, daleko od domu.

W Słupsk Apartments połączyliśmy luksus z wygodą i przestrzenią, zapewniając wyposażenie na najwyższym poziomie.

Nasze apartamenty mogą Państwo wynająć na doby: proponujemy wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy. Wynajem na doby to bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie dla tych z Państwa, którzy przyjeżdżają do Słupska na jeden dzień. Każdy z naszych apartamentów zapewnia maksimum komfortu, bezpieczeństwa oraz prywatności. Apartamenty zbudowane są w taki sposób, by każdy mógł poczuć się w nich jak w domu. Do dyspozycji naszych Gości jest w pełni wyposażona kuchnia, w której mogą przygotować Państwo posiłki oraz łazienka z ręcznikami i suszarką. W każdym naszym apartamencie znajdą Państwo świeżą pościel oraz wygodne łóżko.

Charakter obiektu, zajmującego część  piętra nowoczesnego budynku, umożliwia większym grupom korzystanie z kilku położonych obok siebie lokali. Równocześnie jesteśmy w stanie przyjąć do 12 osób.

Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w naszych apartamentach był dla wszystkich niezapomniany. Według odwiedzających Słupsk Apartments naszą największą zaletą jest profesjonalny i życzliwy personel, a także czystość na najwyższym poziomie . Goście bardzo wysoko oceniają również komfort i dodatkowe udogodnienia w naszych apartamentach.

10

Personel

9.8

udogodnienia

10

Czystość

9.9

Komfort

maksymalna możliwa ilość punktów 10 wg popularnego portalu rezerwacyjnego

KONTAKT

+48 698 747 712

Leszczynowa 16, Słupsk